/Files/images/storya_shkoli/Новый рисунок.png Все починається з малого , так і навчання починається з першої вивченої літери, першого вивченого віршика , прочитаної стрічки, так само вчителі Валякузьминської школи прививають учням любов до пізнання, вміння досягати поставленої мети через кропітку щоденну працю. Ми розпочали роботу над збором інформації про випускників нашої школи.Цей короткий розпочатий перелік підтверджує те, що учні нашої школи отримують міцний фундамент для здобуття в подальшому міцних знань. Нам приємно дізнаватися про те, що саме наші колишні випускники працюють і у нас в країні, і за кордоном в усіх галузях та досягають гарних результатів.

На даний момент ми зібрали такі дані:

1.Кирилюк Зінаїда Степанівна – ЧНУ

2.Іфтодій Валентина Іванівна - ЧНУ

3.Булезюк Родіка Петрівна – ЧНУ

4.Котик Домніка Іллівна – ЧНУ

5.Фрунзе Петро Іванович – ЧНУ

6.Фрунзе Степан Іванович – ЧНУ

7.Кіндрачук Віктор Іванович – Чернівецький мед.інститут / хірург

8.Чемериська Надія Василівна – ЧНУ

9.Лодба Галина Мірчівна – Чернівецький мед. інститут

10.Костинюк / Лелет Надія Дмитрівна – Чернівецький мед. інститут

11.Гронік Наталія Олексіївна – ЧНУ

12.Чемериська Валерія Іванівна – ЧНУ

13.Костенюк Оксана Анатоліївна – ЧНУ

14.Присяжнюк Володимир Йосипович – ЧНУ

15.Морар Валерій Мірчович – Чернівецький мед. інститут

16.Морар Віталій Мірчович – Київський стоматологічний інститут

17.Покотилюк Людмила Василівна- Львівський фізкультурний інститут

18.Тефтюєва – Горобець Наталія Василівна -Чернівецький мед.інститут

19.Йосуп Альоша Степанівна – ЧНУ

20.Руснак Марін Васильович – ЧНУ

21.Глопіна Віталій Георгійович – Бухарестський університет

22.Людба Костянтин Васильович – Каменець Подільський ветер.інст.

23.Охневський Михайло Васильович – ЧНУ

24.Кіфяк Альона Володимирівна – ЧНУ

25.Андоній – Максимюк Тетяна Іллівна – ЧНУ

26.Невестюк Феліція Гаврилівна – ЧНУ

27.Чиківчук Василь Ілліч – ЧНУ

28.Дем»ян В»ячеслав Михайлович – Бельцький стомат. інститут

29.Дем»ян Михайло Костянтинович – ЧНУ

30.Блассі Георг – Олександр Едуардович – ЧНУ

31 Клайн Іван Михайлович – лісничий інститут

32.Морар Марія Василівна – ЧНУ

33. Кіндрачук Микола Троянович – ЧНУ

34. Невестюк – Кіндрачук Лукреція Аурелівна – ЧНУ

35.Меус Віра Петрівна – ЧНУ

36.Придій Людмила Дмитрівна – ЧНУ

37.Стратой Роман Маринович - ЧНУ

38.Савка Тетяна Олександрівна – ЧНУ

39.Невестюк Марина Маринівна – ЧНУ

40.Невестюк Ганна Аурелівна – ЧНУ та багато інших.

Матеріал сформувала Котик Домніка Іллівна, вчитель українознавства та трудового навчання школи

Кiлькiсть переглядiв: 320

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.